O NASZEJ FIRMIE

Vega Brukarstwo Projekt to jeden z niewielu cenionych przez Klientów partner, oferujący pełen zakres usług brukarskich oraz detaliczną i hurtową sprzedaż kostki brukowej w Warszawie.

Od założenia firmy w 1991 roku naszym celem jest doskonała obsługa Klientów. Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję realizacji każdego zadania z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem. Do końca 2015 roku naszej firmie zaufało już 4120 Klientów z Warszawy i okolic.

W siedzibie naszej firmy, oprócz rzetelnej wiedzy i wykazu wykonanych realizacji, przekażemy Państwu katalogi producentów kostki brukowej (Pozbruk, Budokrusz, Bruk-Bet, Semmlrock, Polbruk), zaproponujemy zwiedzanie ogrodów wystawowych, zaprosimy na pokaz multimedialny ponad 4 tysięcy naszych prac, zachęcimy do obejrzenia przykładowego projektu – wzoru projektu nawierzchni, który powstał w naszym biurze projektowym.

Magazyn

Magazyn naszej firmy to 10 000 metrów kwadratowych powierzchni, na której stale gromadzimy około 120 000 metrów kwadratowych wyrobów betonowych takich jak:

kostka brukowa, obrzeża, palisady, płyty tarasowe, krawężniki drogowe i krawężniki ogrodowe, ogrodzenia, płytki elewacyjne, chemia budowlana, systemu murków ogrodowych

Zapewnia to nam oraz naszym Klientom komfort natychmiastowego dostępu do materiału, nawet wówczas, gdy brakuje go w magazynach producentów.  Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom zakup każdej ilości wybranego materiału – sprzedajemy towar na warstwy, metry i sztuki.  W każdej chwili, na życzenie Klienta, udostępniamy próbki materiałów.