Kostki przemysłowe

Zdjęcie

Nazwa wyrobuParametryCena w Vega
netto
brutto
Cena hurtowa (powyżej 100m2)
netto
brutto
Behaton szary6 cm23,52
28,92
20,72
25,48
Behaton grafit, czerwony6 cm26,04
32,02
22,94
28,21
Behaton szary8 cm25,20
30,99
22,20
27,30
Behaton grafit,czerwony8 cm27,72
34,09
24,42
30,03
Nardo szary4 cm22,68
27,89
19,98
24,57
Nardo grafit,czerwony6 cm26,04
32,02
22,94
28,21
Nardo szary8 cm25,20
30,99
22,20
27,30
Nardo grafit,czerwony8 cm27,72
34,09
24,42
30,03
Płyta chodnikowa50x50x76,72
8,26
5,92
7,28
Eko ażur szary60x40x107,56
9,29
6,66
8,19
Bruk klasyczny szary6 cm27,00
33,21
21,17
26,04
Bruk klasyczny brązowy6 cm30,60
37,63
24,09
29,63
Bruk klasyczny czerwony6 cm30,60
37,63
24,09
29,63
Bruk klasyczny grafit6 cm30,60
37,63
24,09
29,63
Bruk klasyczny żółty6 cm31,53
38,74
24,82
30,53
Bruk klasyczny liść jesieni6 cm32,40
39,85
26,28
32,32
Citytop Largo 8 szara40x40x8
60x40x8
34,20
42,06
28,12
34,58
 Citytop Largo 8 grafit40x40x8
60x40x8
36,90
45,38
30,34
37,32
Citytop szary30x20x8
20/20/8
29,70
36,53
24,42
30,03
 Citytop grafit30x20x8
20x20x8
30,24
37,19
26,64
32,76
Płyta integracyjna żółty40/40/813,50
16,60
11,10
13,65

SEMMELROCK

Kostki szlachetne

ZdjęcieNazwa wyrobuParametryCena w Vega
netto
brutto
Cena hurtowa
(powyżej 100m2)
netto
brutto

 
Appia antica wulkaniczny
czerwony
6 cm42,30
52,02
37,60
46,24
Appia antica wulkaniczny
szary
6 cm42,30
52,02
37,60
46,24
Appia antica kwarcytowy
szary
6 cm42,30
52,02
37,60
46,24
Naturo lava6 cm45,00
55,35
36,50
44,89
Naturo luminoso6 cm45,00
55,35
36,50
44,89
Naturo jura6 cm45,00
55,35
36,50
44,89
Naturo negro6 cm45,00
55,35
36,50
44,89
Pastella luminoso6 cm45,00
55,35
38,50
47,35
Pastella jura6 cm45,00
55,35
38,50
47,35
Pastella negro6 cm45,00
55,35
38,50
47,35
La Linia Płyta 40x40,
luna / jasny granit /
40x40x3,8cm8,91
10,96
7,92
9,74
La Linia Płyta 40x40,
antracytowy bazalt
40x40x3,8cm8,91
10,96
7,92 750kg/56szt.
9,74
PLATO grafiri6 cm41,40
50,92
35,42
43,56
PLATO marrone6 cm41,40
50,92
35,42
43,56
PLATO canello6 cm41,40
50,92
35,42
43,56
Płyta Asti Natura, bello,
ventana, sombra
60x30x5 cm43,20
53,13
36,96
45,46
Płyta Asti Colori,
sonko, sepia, silva
60x30x5 cm48,60
59,77
41,58
51,14
Pavimo sombra
7 kamieni kolor grafitowy
6 cm29,70
36,53
24,42
30,03
Pavimo ventana
7 kamieni kolor szary
6 cm27,00
33,21
22,20
27,30
Pavimo canello
7 kamieni melanż
6 cm37,80
46,49
31,08
38,23
Pavimo marrone
7 kamieni melanż
6 cm37,80
46,49
31,08
38,23
Nobla luminoso
płukana granit
6 cm48,60
59,77
39,00
47,97
Nobla negro
płukana ciemny granit
6 cm48,60
59,77
39,00
47,97
Umbriano
grafitowobiały
kombiforma 6 cm75,4954,78
67,38
Umbriano
stalowowografitowy
kombiforma 6 cm61,38
75,49
54,78
67,38
Umbriano
brązowobeżowy
kombiforma 6 cm61,38
75,49
54,78
67,38
Umbriano
brązowobeżowy
kombiforma 865,10
80,00
58,10
71,46
Umbriano
grafitowobiały
kombiforma 865,10
80,00
58,10
71,46
Umbriano
stalowowografitowy
kombiforma 865,10
80,00
58,10
71,46
La Linia
jasny granit, szary granit,
antracytowy bazalt
30x20x8
20/20/8
55,80
68,63
49,60
61,00
La Linia Largo j
asny granit, szary granit,
antracytowy bazalt
40/40/8
60/40/8
60,30
74,16
53,60
65,92
Castello
szaroczarny melanż
6 cm48,60
59,78
43,20
53,13
Castello
piaskowy melanż
6 cm53,10
65,32
47,20
58,05
Płyta tarasowa
Corona brillant barwy Dunaju
40/40/3.88,91
10,96
7,92
9,74
Płyta tarasowa
Corona brillant złocisty
40/40/3.88,91
10,96
7,92
9,74
Płyta tarasowa
Picola żółtobrązowy
40/40/3.77,69
9,46
6,84
8,41
Vario
brązowy melanż,
piaskowy melanż,
szaroczarny melanż
25/12/6.51,75
2,15
1,56
1,91
Old Town
pakiet podstawowy wapienny,
skalisty piaskowy
6,0779,64
97,96
71,08
87,43
Old Town
45/35/10
piaskowy, wapienny,
skalisty
45/35 pojedyn.35,97
44,24
32,10
39,49
Old town rozeta A:
piaskowy, wapienny, skalisty
rozeta A, śr.270cm484,94
596,48
432,80
532,35
Old town naroże rozety;
piaskowy, wapienny, skalisty
naroże do rozety A,
3 elementy w zestawie
48,81
60,04
43,56
53,58
Bradstone/ Blue Lias marengopakiet podstawowy,
gr.3,5 cm
89,92
110,60
80,25
98,71
Travero piaskowy melanż60/40/3,535,80
44,04
31,95
39,30
Travero piaskowy melanż40/40/3,525,57
31,45
22,82
28,07
Travero piaskowy melanż40/20/3,513,95
17,16
12,45
15,31
Travero piaskowy melanż81/21/535,80
44,04
31,95
39,30
Parkiet ogrodowy sosnowy45/45/417,47
21,49
15,59
19,17
Parkiet ogrodowy sosnowyśr.50/418,49
22,75
16,50
20,30

SEMMELROCK

Galanteria betonowa

ZdjęcieNazwa wyrobuParametryCena w Vega
netto
brutto
Cena hurtowa
(powyżej 100m2)
netto
brutto
Sonnblick 2 str. szary granit,
żółty pastelowy, grafitowy
40/20/1811,36
13,98
10,10
12,42
Sonnblick 3 str. szary granit,
żółty pastelowy, grafitowy
40/20/1814,46
17,79
12,85
15,81
Sonnblick 4 str. szary granit,
żółty pastelowy, grafitowy
40/20/1816,52
20,32
14,68
18,06
Sonnblick 3 str. szary granit,
żółty pastelowy, grafitowy
20/20/1811,36
13,98
10,10
12,42
Sonnblick płyta przykrywająca dwuspadkowa

lub płaska szary granit, żółty pastelowy, grafitowy
22/287,57
9,32
6,73
8,28
Koryto ściekowe60/33/1513,50
16,60
11,10
13,65
Koryto ściekowe50/35/18/2013,50
16,60
11,10
13,65
Krawężnik szary100/30/1517,10
21,03
14,06
17,29
Krawężnik szary100/30/2022,50
27,67
18,50
22,75
Obrzeże szary100/20/67,20
8,86
5,92
7,28
Obrzeże czerwone100/20/68,55
10,51
7,03
8,64
Obrzeże grafit100/20/68,55
10,51
7,10
8,73
Obrzeże brązowy100/20/68,55
10,51
7,03
8,64
Obrzeże szary100/30/89,90
12,17
8,14
10,01


POZBRUK

Kostki szlachetne

ZdjęcieNazwa wyrobuParametry

Cena
netto
brutto

 

Płyta łupek sniezny
naturalny- powierzchnia
strukturalna
60x60X6,5

49,15
60,45

sztuka

Płyta granit zamkowy
piaskowany
60x60X6

47,42
58,32

sztuka

Płyta granit miejski
piaskowany
60x60x6

47,54
58,47

sztuka

Płyta marmur sniezny
piaskowany
60x60x6

52,66
64,77

sztuka

Płyta dolomit mleczny
piaskowany
60x60x6

43,91
54,01

sztuka

Płyta łupek czarny
naturalny - powierzchnia
strukturalna
60x60x6,5

38,43
47,27

sztuka

Płyta łupek - powierzchnia
strukturalna czarny szczotkowany
60x60x6,5

42,31
52,04

sztuka

Płyta dolomit królewski
mleczny szlifowany do wnetrz
60x60x6

39,43
48,50

sztuka

Płyta granit zamkowy
piaskowany
60x90x5

71,14
87,50

sztuka

Płyta marmur sniezny
piaskowany
60x90x5

71,14
87,50

sztuka

Płyta łupek czarny
naturalny - powierzchnia
strukturalna
60x90x8,5

63,20
77,75

sztuka

Płyta granit zamkowy
piaskowany
60x90x5

71,14
87,50

sztuka

Płyta dolomit mleczny
piaskowany
40x40x4

13,10
16,12

sztuka

Płyta bazalt naturalny
piaskowany
40x40x4

12,48
15,35

sztuka

Płyta łupek czarny
piaskowany - powierzchnia
strukturalna
40x40x4,5

12,48
15,35

sztuka

Płyta łupek czarny
szczotkowany - powierzchnia
strukturalna
40x40x4.5

13,75

16,92

sztuka
 

płyta marmur śniezny
piaskowany
40x40x4

14,83
18,24

sztuka

Płyta łupek snieżny
naturalny - powierzchnia
strukturalna
40x40x4,515,60

19,18

sztuka

Gabaryt M NOVA biały,
strzegomski,grafitowy
płyta nawierzchniowa
60x80x12

139,50
171,58

m2

Gabaryt XL NOVA biały,
strzegomski,grafitowy
płyta nawierzchniowa
120x80x12

139,50
171,58

m2

POZBRUK

Galanteria betonowa

ZdjęcieNazwa wyrobuParametryCena
netto
brutto
Opornik Nova powierzchnia
boczna i wierzchnia płukana
8x20x100
biały
35,70
43,91
Opornik Nova powierzchnia
boczna i wierzchnia płukana
8x20x100
strzegomski
38,40
47,23
Opornik Nova powierzchnia
boczna i wierzchnia płukana
8x20x100
grafitowy
35,70
43,91
Opornik Nova powierzchnia
boczna i wierzchnia płukana
8x20x100
żółty
42,20
51,90

POZBRUK

Płyty okładzinowe

ZdjęcieNazwa wyrobuParametryCena
netto
brutto
Stopnica dolomit mleczny160x40x4273,00
335,79
Podstopnica dolomit mleczny160x4x18146,25
179,88
Okładzina kątowa prosta
dolomit mleczny
160x40x18 292,50
359,77
Stopień blokowy lub opornik
dolomit mleczny
160x40x18536,25
659,58
Stopień blokowy lub opornik
marmur snieżny
160x40x18682,50
839,47
Stopień blokowy lub opornik
granit zamkowy
160x40x18536,25
659,58
LARGO cegła elewacyjna54,5x10x49,60
11,80

POZBRUK

Inne

ZdjecieOpisZastosowanieCena
netto
brutto
Kula duża h 70średnica 74 cm%
500,00
615,00
Kula mała h 38średnica 40 cm%
167,00
205,41
Ławka pufa93,5x93,5x44%
2000,00
2460,00
Ławka metro180x50x45%
1200,00
1476,00

http://pozbruk.pl/


Kostki przemysłowe

ZdjęcieNazwa wyrobuParametryCena w Vega
netto
brutto
Cena hurtowa
(powyżej 100m2)
netto
brutto
Staropolska szary6 cmTaniej o 25%
24,00
29,52
Taniej o 35.9%
20,50
25,21
Staropolska rubin,
grafit,brąz
6 cmTaniej o 22.9%
27,00
33,21
Taniej o 38.6%
21,50
26,44
Staropolska żółty6 cmTaniej o 26.3%
28,00
34,44
Taniej o 40.8%
22,50
27,67
Staropolska szary8 cmTaniej o 25%
27,00
33,21
Taniej o 36.1%
23,00
28,29
Staropolska rubin,
grafit
8 cmTaniej o 25.6%
29,00
35,67
Taniej o 37.2%
24,50
30,13
BUDOKRUSZ szary6 cmTaniej o 25.8%
23,00
28,29
Taniej o 33.9%
20,50
25,21
BUDOKRUSZ kolor6 cmTaniej o 29.4%
24,00
29,52
Taniej o 36.8%
21,50
26,44
BUDOKRUSZ 8 szary8 cmTaniej o 28.6%
25,00
30,75
Taniej o 37.1%
22,00
27,06
BUDOKRUSZ 8 kolor8 cmTaniej o 28.9%
27,00
33,21
Taniej o 39.5%
23,00
28,29
HOLENDERSKA szara6 cmTaniej o 25.8%
23,00
28,29
Taniej o 33.9%
20,50
25,21
HOLENDERSKA kolor6 cmTaniej o 29.4%
24,00
29,52
Taniej o 36.8%
21,50
26,44
HOLENDERSKA 8 szara8 cmTaniej o 28.6%
25,00
30,75
Taniej o 37.1%
22,00
27,06
PARKOWA szara6 cmTaniej o 20%
24,80
30,50
Taniej o 32.3%
21,00
25,83
PARKOWA kolor6 cmTaniej o 20%
27,20
33,45
Taniej o 35.3%
22,00
27,06
PARKINGOWA szara6 cmTaniej o 20%
24,80
30,50
Taniej o 32.3%
21,00
25,83
PARKINGOWA kolor6 cmTaniej o 20%
27,20
33,45
Taniej o 35.3%
22,00
27,06

BUDOKRUSZ

Kostki szlachetne

ZdjecieNazwa wyrobuParametryCena w Vega
netto
brutto
Cena hurtowa
(powyżej 100m2)
netto
brutto
VIALE jaspis, bursztyn6 cm48,01
59,04
36,50
44,89
VIALE agat, topaz, onyx6 cm48,01
59,04
36,50
44,89
LAPPARE agat6 cm50,41
61,99
38,50
47,35
LAPPARE jaspis6 cm50,41
61,99
38,50
47,35
LAPPARE topaz6 cm50,41
61,99
38,50
47,35
LAPPARE onyx6 cm50,41
61,99
38,50
47,35
LAPPARE bursztyn6 cm50,41
61,99
38,50
47,35
CORTINA płyty szlachetne agat4 cm8,40
10,33
6,30
7,75
CORTINA płyty szlachetne jaspis4 cm8,40
10,33
6,30
7,75
CORTINA płyty szlachetne topaz4 cm8,40
10,33
6,30
7,75
CORTINA płyty szlachetne onyx4 cm8,40
10,33
6,30
7,75
FERRARA płyty szlachetne
pastelowy
5 cm51,20
62,69
38,40
47,23
FERRARA płyty szlachetne
pastelowy, muszelkowy
5 cm51,20
62,69
38,40
47,23
Ferrara płyty szlachetne
antracytowy
5 cm51,20
62,69
38,40
47,23
WENECJA pastelowy6 cm43,21
53,13
30,24
37,19
WENECJA kasztanowy6 cm43,21
53,13
30,24
37,19
WENECJA ciemny karmel6 cm43,21
53,13
30,24
37,19
WENECJA marengo6 cm43,21
53,13
30,24
37,19
WENECJA antracytowy6 cm43,21
53,13
30,24
37,19
GRADO pastelowy6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
GRADO marengo6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
GRADO kasztanowy6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
NATIVO pastelowy6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
NATIVO kasztanowy6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
NATIVO marengo6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
NATIVO muszelkowy6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
LARINO pastelowy6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
LARINO muszelkowy6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
LARINO kasztanowy6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
LARINO marengo6 cm42,41
52,15
29,68
36,50
     

Galanteria betonowa

ZdjęcieNazwa wyrobuParametryCena w Vega
netto
brutto
Cena hurtowa
(powyżej 100m2)
netto
brutto
Obrzeże szary8x25x1008,64
10,63
7,56
9,29
PŁYTA AŻUROWA MEBA 1040x60x108,00
9,84
7,00
8,61
PŁYTA AŻUROWA MEBA 840x60x87,20
8,85
6,30
7,75


BRUK BET

Kostki szlachetne

ZdjęcieNazwa wyrobuParametryCena w Vega
netto
brutto
Cena hurtowa
(powyżej 100m2)
netto
brutto
Novator KOMBI, Color-Mix8 cm 52,50
64,57
 Novator KOMBI, Metalic-Color8 cm 52,50
64,57
Prospect KOMBI, Color-Mix8 cm 52,50
64,57
 Prospect KOMBI, Mono-Color8 cm 48,75
59,96
Romalit, Color-Mix8 cm 52,50
64,57
Visio, Color-Mix6 cm 39,00
47,97
 Visio, Metalic-Color6 cm 39,00
47,97
 Visio, Multigran6 cm 46,50
57,19
 Urbanit, Color-Mix6 cm 39,00
47,97
 Urbanit, Metalic-Color6 cm 39,00
47,97
 Urbanit, Multigran6 cm 46,50
57,19
 Urbanit, Antic6 cm 51,75
63,65
 Urbanit, Mono-Color6 cm 31,50
38,74
 Urbanit, Mono-Color szary8 cm 30,75
37,82
 Creativ, Color-Mix6 cm 36,75
45,20
 Creativ, Multigran6 cm 44,25
54,42
 Creativ, Mono-Color szary6 cm 29,25
35,97
Logo, Color-Mix6 cm 39,00
47,97
Logo, Antic6 cm 48,75
59,96
Logo, Mono-Color6 cm 31,50
38,74
 Tegula, Color-Mix6 cm 39,00
47,97
 Tegula, Mono-Color6 cm 31,50
38,74
Realit kamień ciosany pakiet I4cm283,98
349,30
250,57
308,20
Realit płyta deptakowa ∅45 ∅60cm4 cm27,71
34,08
24,45
30,07

BRUK BET

Galanteria betonowa

ZdjęcieNazwa wyrobuParametryCena w Vega
netto
brutto
Cena hurtowa
(powyżej 100m2)
netto
brutto
 Stopnie blokowe Baza, Color-Mix100x35x15 cm65,45
80,50
57,75
71,03
 Stopnie blokowe Baza, Mono-Color100x35x15 cm46,75
57,50
41,25
50,73
Bloki schodowe Uni Split100x35x15 cm68,00
83,64
60,00
73,80
Bloki schodowe Trawertyn kamienna szarość100x40x15 cm132,68
163,20
117,07
144,00
Palisada Meander grafitowy,czerwony,żółty,pomarańczowy,brązowy,szary∅11x25 cm  
Palisada Meander grafitowy,czerwony,żółty,pomarańczowy,szary∅11x40 cm  
Palisada Meander szary,czerwony,pomarańczowy∅20x60 cm  
Palisada Meander szary,czerwony,pomarańczowy∅20x80 cm  
Palisada Meander szary,czerwony,pomarańczowy∅20x100cm  
Palisada Meander szary,czerwony, pomarańczowy∅20x120cm  
Palisada Nostalit grafitowy,czerwony,żółty,pomarańczowy,brązowy,szary12x12x20  
Palisada Nostalit grafitowy,czerwony,żółty,pomarańczowy,brązowy,szary12x12x40  
Palisada Nostalit grafitowy,czerwony,pomarańczowy,brązowy,szary12x18x60  
Palisada Nostalit grafitowy,czerwony,pomarańczowy,brązowy,szary12x18x80  
Palisada Nostalit grafitowy,czerwony,pomarańczowy,brązowy,szary12x18x100  
Palisada Nostalit grafitowy,czerwony,pomarańczowy,brązowy,szary12x18x120  

 

BRUK BET

Płyty okładzinowe

ZdjęcieNazwa wyrobuCena producenta
netto
brutto
Cena w Vega
brutto
netto
Opakowanie
kamień dekoracyjny
Relief, Celtic color-mix CE-3
76,00
93,48
Taniej o 10%
68,40
84,13
855/19
kamień dekoracyjny
Relief, Celtic color-mix CE-4
76,60
94,21
Taniej o 10.1%
68,94
84,79
855/19
kamień dekoracyjny
Relief, Celtic color-mix CE-6
76,30
93,84
Taniej o 10%
68,67
84,46
855/19
kamień dekoracyjny
Relief, Tatry color-mix CE-1K
77,40
95,20
Taniej o 10.1%
69,66
85,68
448/18,20
kamień dekoracyjny
Relief, Tatry color-mix TA-3K
77,40
95,20
Taniej o 10.1%
69,66
85,68
448/18,20
kamień dekoracyjny
Relief, Tatry color-mix TA-4K
76,60
94,21
Taniej o 10.1%
68,94
84,79
448/18,20
kamień dekoracyjny
Relief, Continental color-mix CO-1K
75,40
92,74
Taniej o 10.1%
67,86
83,46
384/15,36
kamień dekoracyjny
Relief, Continental color-mix CO-2K
74,10
90,40
Taniej o 10%
66,69
81,36
384/15,36

DLA OGRODNIKÓW

Specjalna oferta dla firm ogrodniczych:GRESY I OTOCZAKI szeroki wybór

1,15 zł netto = m2

SIATKA NA KRETY AVIARY rozmiar oczka 16x18 mm, gramatura 50 g/m2 kolor czarny

1,15 zł netto = m2

AGROWŁÓKNINA czarna,brązowa szerokość 1,6 m , długość 100m, gramatura 50g/m2

1,82 zł netto = m2

AGROTKANINA brązowa , czarna szerokość 1,65 m , długość 100m, gramatura 100g/m2

28,45 zł

STUDZIENKA pod rynnę

12,62 zł brutto = 1 szt.

Kaptur ochronny zimowy 125x200 cm

10,53 zł brutto = 2 szt.

Kaptur ochronny zimowy 100x100 cm

9,10 zł brutto = 2 szt.

Kaptur ochronny zimowy 60x80 cm

OFERTA DLA OGRODNIKÓW

Grysy i otoczaki

Asortymenty

Worek 25 kg

cena netto

Tona/ Big-Bag 600/1200kg

cena netto

Biała Marianna grys 8-1611,50313
Lastryko grys 8-1610,-260
Kora kamienna grys 11-31,511,-285
Kora kamienna grys 32-63-272
Granit szary grys 16-229,80244
Serpentynit grys 16-2210,50268
Devon grys 8-1610,-255
White Angel grys 10-1518,23575,38
Bianco Carrara grys  12-1617,86560,62
   
White Angel otoczak 20-4026,88921,54
Bianco Carrara otoczak 15-2523,40782,15
Francuski ogród otoczak10,-246
Gallo Siena otoczak 15-2540,211454,62
Rosso Verona otoczak 15-2528,28977,81
Nero Elbano otoczak 15-2528,65992,31
Cherry otoczak 20-4037,751355,97
Black Angel otoczak 100-300-1584,23